antalya Tamponsuz burun ameliyatı

Tamponsuz burun ameliyatı, Kulak burun boğaz Antalya 'da Kbb Uzmanlıklarımızdan Birisidir.

Anestezi teknikleri kurulmuş oldu kadar, sağlıklı dokuları içeren ameliyatlar büyük acılar çıkıyor. Ameliyat sonrası enfeksiyon Steril teknik ve dezenfektan giriş azaltılmıştır. sülfonamid ve penisilin ile başlayan buluş ve antibiyotik kullanımı, elektif cerrahi mümkün kılan bir başka adım oldu.

Tamponsuz burun ameliyatları

Tamponsuz Burun Ameliyatı
Burun ameliyatı denince burna yapılan septoplasti, rinoplasti, endoskopik sinüs ameliyatları anlaşılmalıdır.Burun ameliyatlarının en korkulan yanı ameliyat sonrasında burun içine konulan tampon ve benzeri materyaller. Bunların burun içine konması bir yana bir de çıkarılmaları gerekiyor.Ameliyatlı bir burundan böyle bir materyalin alınması hayli ağrılı olabilir. Hastalarımızın korkulu rüyası olan bu durumu engellemek için uzun yıllardır kullandığım özel bir dikiş tekniğiyle operasyonları gerçekleştiriyorum.

Tamponsuz burun ameliyatlarıAntalya kulak burun boğaz doktorları, Antalya Kbb

Bu sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup tüm kişilere uygunluğu hekim kontrolü gerektirir. Sitemizdeki doktor uygulamaları sadece poliklinik ve tıp merkezlerimizde yapılmaktadır. T: +90 533 547 28 88